Zestaw kubków w sam raz na podwójne espresso. Polskie rękodzieło.

Zestaw kubków na każdą okazję.

Zestaw kubków na każdą okazję.

„To będzie piękny dzień ale najpierw kawa” – czyli kilka słów o rzeczach absolutnie niezbędnych.

Kuchnia, to słowo, które przywołuje tysiąc emocji i to nie bez powodu, w końcu jest sercem każdego domu. To właśnie tam odrabia się lekcje, wydaje obiady, gorączkowo szykuje przed ważnym wyjściem. Jednak, samo serce nie jest w stanie utrzymać jakikolwiek organizm przy życiu – tak samo kuchnia. Bez odpowiedniego wyposażenia i emocji będzie tylko jednym z wielu pomieszczeń.

Co zrobić żeby dodać jej blasku? Jak postępować, żeby nie chciało się z niej wychodzić? Czego dodać, by wyróżniała się na tle innych i zapadała w pamięć, jako ta przytulna, do której chce się wracać?
Sposobów jest wiele, ale tylko jeden jest najskuteczniejszy – nadaj swojej kuchni charakter. Nie potrzeba do tego gruntownego remontu ani mnóstwa pieniędzy. Wystarczy, że zadbasz o szczegóły – takie jak kubki.

Zestaw kubków sprawdzi się w każdych warunkach. Ilona Kostyra Art
Szukasz kubków na prezent, albo do swojego kawowego zestawu. To jest kubek dla Ciebie. Polskie rękodzieło.

Szklanki, filiżanki, czarki… Każde z nich mają swoje zastosowanie, a w niektórych sytuacjach są po prostu niezbędne. Mimo to, to właśnie kubki rządzą Twoją kuchnią. Przyjmują płyny zimne i ciepłe, trwalsze od przypadkowego szkła, doskonale wychodzące na zdjęciach, jednak mają jeden, wielki minus. Są powszechne. Kubki da się kupić w każdym lepszym sklepie, bardzo często o takim samym napisie czy kształcie, więc jak mówić o nadaniu kuchni jakiegokolwiek charakteru, skoro trzy domy dalej może stać identyczny serwis? Jak się wyróżnić?

Rękodzieło -pomysł na ceramiczny zestaw kubków.

W tym momencie z pomocą przychodzi rękodzieło, które ma to do siebie, że jest niepowtarzalne. Z pozoru naczynia tej samej wielkości, pokryte taką samą ilością szkliwa, w fazie końcowej będą wyglądać zupełnie inaczej. Łączyć je będą kolor, technika wykonania, wielkość i…charakter.

Ceramiczne kubki mają każdą z pożądanych przez Ciebie cech. Są niezwykle funkcjonalne – dzięki warstwie szkliwa i wypalaniu w wysokiej temperaturze są odporne na działanie zmywarek i mikrofalówek, a ich kolor nie zniknie nawet po intensywnym myciu. Cienka, gładka ścianka doda każdemu z Twoich napoi intensywności, bo nie poczujesz niczego poza nim. Szerokie uchwyty pozwolą Ci na najbardziej zwariowane pozycje, bez obaw, o wylanie czegokolwiek.
Jednak najważniejszą cechą jest wygląd takich kubków, niemożliwy do skopiowania. Jedyną próbą odtwórstwa jest inspiracja, a tej można czerpać całymi garściami. Każde z ceramicznych dzieł sztuki jakie znajdą się w Twojej kuchni, może być inne, ale nie jest to konieczne. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serie kubków na każdą okazję. Zarówno bardziej stonowanych, doskonałych do klasycznych wnętrz, jak i tych szalonych, które pozwolą Ci w pełni wyrazić swój charakter.

Pomysł na prezent.

Zestaw kubków ceramicznych to idealny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu, dnia babci, urodzin, ale sprawdzą się też jako pierwsze wyposażenie nowego mieszkania. Taki prezent zapadnie w pamięć, ponieważ spośród dostępnych modeli możesz wybrać ten, który będzie najbardziej spersonalizowany. Znajdziesz u nas zestawy dla miłośników kotów, kubki dla zakochanych, ale też komplet, w którym można doszukać się inspiracji „Gwiaździstą nocą” Van Gogha.

Zestaw kubków na każdą okazję jest dla Ciebie przepustką do wyrażenia emocji i możliwością dopełnienie swojej kuchni. Spraw, by Twoi goście czuli się jak we własnych domu, bezpiecznie, przytulnie i swobodnie.

Scroll to Top
Przewiń do góry