IKA pracownia ceramiczna, rękodzieło, kubeczki ceramiczne, biżuteria, ozdoby, pluszaki.

Pracownia ceramiczna, rękodzieło.

Blog o rękodziele, pracowni ceramicznej i różnych materiałach wykorzystanych do dekoracji - ceramika, drewno, tkanina.

Co tu się będzie działo? Chciałabym na bieżąco informować Cię gdzie możesz znaleźć moje rękodzieło oprócz mojego sklepu internetowego. Wystawiam swoje produkty na licznych krakowskich jarmarkach. Na kiermaszu możesz podejść i zobaczyć jak zrobione są moje prace, przymierzyć bransoletkę, pooglądać kubek z każdej strony, sprawdzić jak uszyte są maskotki i czy są dobrze wypchane :D Możesz też mnie poznać, i zapytać jak zrobione są moje rzeczy.

Oprócz informacji kiermaszowych, uchylę też rąbka tajemnicy jak wykonuję moje prace. Zobaczysz jak robione są kubki, jak toczy się na kole garncarski. Jakie są rozmiary bransoletek, jak wyplatam sznureczki, czy sklejam dla was naszyjniki. Może zachwycisz się rękodziełem, zobaczysz ile pasji wkładam w każdy przedmiot.

Na blogu znajdą się też propozycje aranżacji moich ceramicznych ozdób. Na pewno sama masz pomysły jak wykorzystać ceramiczne motyle, czy drewniane domki. Może jednak moje pomysły zainspirują Cię do własnych kreacji swojego balkonu czy ogrodu.

 

Pozdrawiam
Ilona Kostyra Art

Scroll to Top
Przewiń do góry