KILKA

SŁÓW O MNIE

Moja pracownia

Zapraszam Cię do mojej artystycznej pracowni gdzie pasja przerodziła się w małą manufakturę. Znajdziesz u mnie kubki, różne drewniane cudeńka, oryginalne lalki, pluszowe zabawki, ceramiczne ozdoby. Również biżuteria może wpaść Ci w oko. Jeżeli jesteś ciekawy (-a) jak powstaje moje rękodzieło, zapraszam do obejrzenia filmu. 

Moje prace

W moim sklepie znajdziesz oryginalne rękodzieło. Są ceramiczne kubki, biżuteria w tym naszyjniki, wisiory, bransoletki, kolczyki. Pojawiają się także ręcznie robione lalki, maskotki, ozdoby z drewna. Eksperymentuję z różnymi materiałami. Zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu

IKA pracownia ceramiczna, rękodzieło, kubeczki ceramiczne, biżuteria, ozdoby, pluszaki.

Ilona Kostyra Art

Wszystko zaczęło się od fascynacji ceramiką. Zaczynałam od malutkich form rękodzieła: kolczyków, broszek drobnych ozdób ceramicznych. Powoli wzbogacałam swoją pracownię i zdobywałam nowe umiejętności. Pojawiły się nowe szkliwa , koło garncarskie na którym toczę kubki. Zaczęłam eksperymentować z różnymi materiałami. Jeżeli wśród kubków, biżuterii czy maskotek nie znajdziesz tego czego szukasz napisz do mnie a zrobię dla Ciebie coś co Cię zachwyci.

Często można mnie spotkać na krakowskich kiermaszach, gdzie prezentuję swoje rękodzieło. Jak widzisz produkty w moim sklepie nie mają hurtowych ilości, każda bransoletka, kubek, broszka lalka są wyjątkowe i niepowtarzalne. Jeśli interesują Cię większe zamówienia, szukasz czegoś o innym kolorze, chcesz maskotkę z inną kokardką, albo koralik w bransoletce ma mieć inny kolor napisz do mnie, postaram się dopasować produkt do Twoich oczekiwań. Mam przekonanie, że ręcznie robione przedmioty mają swoją duszę.

Scroll to Top