Oryginalna mydelniczka ceramiczna. Ręcznie robiona ceramika użytkowa.

Mydelniczka czy uniwersalna podkładka do kuchni i łazienki?

Modne akcesoria łazienkowe

Trendy 2019

Obecnie panujące trendy dzielą się na dwie grupy – surowy i elegancki minimalizm oraz pełen kolorów, struktur i oryginalności przepych. Trudno jest jednak połączyć oba te style, a jeszcze trudniej zastosować we własnym mieszkaniu. Dlatego też, by wyjść na przód Waszym potrzebom, stworzyłam ceramiczne mydelniczki łączące wszystkie Wasze wymagania. W jaki sposób?

Łazienkowe aranżacje

Kolory, jakie rządzą na chwile obecną w naszych wnętrzach to biel, szarość, wszystkie odcienie brązu i klasyczna czerń. Żeby ożywić takie pomieszczenie, ocieplić lub po prostu podkreślić, że należy ono właśnie do nas, można postąpić na dwa sposoby – postawić na dodatki w takich samych kolorach, ale o niezwykłych, niespotykanych kształtach lub zastosowaniach, albo dodać wnętrzu odrobinę koloru w postaci małych elementów. Postanowiłam dostosować się do wszystkich Waszych potrzeb i stworzyłam ręcznie robione, ceramiczne mydelniczki, zarówno w stonowanych barwach jak i tych, wyjętych prosto z Waszych najśmielszych snów. Łączy je jedno…

Ręcznie robiona mydelniczka, znajdzie zastosowanie w kuchni i łazience.
Oryginalna mydelniczka ceramiczna.

5 sposobów na...zastosowanie

  • Mydelniczki świetnie sprawdzają się w każdej łazience, umówmy się – są wręcz niezbędne. Przyjmą każdą naszą propozycję – od mydeł zapachowych po antyalergiczne.
  • Mówi się, że kuchnia to serce całego domu, dlatego trzeba dbać o jej czystość. Jeśli macie już łazienkę pełną gadżetów i kosmetyków, warto pomyśleć właśnie o kuchni. Wszyscy chcemy być zdrowi, piękni, wolni od zmartwień… Czy jest na to lepszy sposób? Jeśli, to ja go nie znam!
  • Marzy Wam się własny kącik na relaks? Z mydelniczką, nic prostszego. Wystarczy umieścić na niej jedną, zapaloną świeczkę, która nada każdej z Waszych chwil niezwykłej intymności.
  • Moda na ręcznie robione zabawki trwa! Dlaczego by więc nie pójść o krok dalej i zrobić z mydelniczki półprodukt? Wystarczy doczepić do niej dwa koła za pomocą haczyków, tym samym tworząc koci pojazd dla Twojego dziecka. To oryginalne, owszem, ale o to właśnie chodzi prawda?
  • Mało miejsca w szkatułce na biżuterię? Wystarczy wyjąć wszystkie bransoletki jakie masz i poukładać je równo, jedna na drugiej, właśnie na mydelniczce. Stworzysz tym samym przytulny, przyciągający spojrzenia kąt dla swojej biżuterii, jednocześnie w bardzo łatwy sposób organizując swoją przestrzeń.
Ręcznie robiona mydelniczka w kolorze zielonym z kotkiem. Świetny dodatek do łazienki i nie tylko.
Ceramiczna mydelniczka, znajdzie zastosowanie jako podstawka pod świeczkę.
Mydelniczka, uniwersalna podkładka ceramiczna, super dodatek do nowoczesnej kuchni.
Ceramiczne rękodzieło, użytkowa ceramika. Mydelniczka niezastąpiony element wyposażenia łazienki i kuchni.
Scroll to Top