Kubek na kawę, pojemność 250ml.

Kubki z plamką – skazane na sukces!

Czyli krótko i przyjemnie o fenomenie kubków z plamką.

Duży kubek o pojemności ok 300ml. Świetny prezent dla każdego smakosza herbaty.

Filmografia

Drogi czytelniku, czas na krótką chwilę refleksji. Zastanów się: ile razy słyszałeś o fenomenalnym Prison Break, w wolnym tłumaczeniu figurującym jako Skazany na śmierć? Ile dobrych recenzji przeczytałeś na temat Skazanego na bluesa? Albo od ilu lat Skazani na Shawshank figurują na liście bestsellerów? Może to tylko zbieżność słów, ale nie ulega wątpliwościom, że nasze kubki z plamką mogliby zamknąć za ich zabójczy wygląd.

Kubek z abstrakcyjną plamką. Rękodzieło polskie.

Ekspresja

Proces tworzenia tych ceramicznych naczynek jest jak wyzwalanie głęboko skrywanych emocji – nagły, bezkompromisowy, gwałtowny. Gdyby pojawiły się tutaj zdjęcia z pracowni zaraz po ozdabianiu kubków, Twoją pierwszą myślą byłaby zbrodnia. Zresztą… Może i mielibyście rację. W końcu odpowiedź na jedną z miliona potrzeb piękna jest tworzenie nowych, wspaniałych rzeczy, które podnoszą poprzeczkę następnym artystom, a to, jest powolna i doskonała zbrodnia na ludzkości.

Duży kubek ceramiczny. Kolorowy kubek w abstrakcyjne wzory.

Uczucia

Każdy ze słynnych kubków z plamką – o których mowa – powstał z myślą właśnie o Tobie. Tworzony z troską o Twoje zadowolenie, komfort użytkowania, a przede wszystkim z myślą o wszystkich Twoich emocjach, ponieważ ta „kolekcja” kubków służy przede wszystkim temu co jest w środku i nie chodzi tutaj wyłącznie o herbatę. Jedno spojrzenie na przepełnioną wyrazem artystycznym ściankę ma ukoić Twoje nerwy lub pobudzić Cie do działania, zmotywować. Odbiór należy do Ciebie. Potraktuj każdy z moich kubków jako malutkiego bohatera Twojego serca i umysłu jednocześnie.

Szukasz kubeczków na prezent? Zaprazam na kiermasz rękodzieła.

Historia

Patrząc na te szczególne, ceramiczne kubki można zobaczyć historię w jej dwóch znaczeniach: opowieści i przeszłości. W tych przedmiotach z łatwością odnajdziesz opowiadanie o powstaniu świata czy tysiącach konstelacji budujących się na szarym, burzowym niebie. Zobaczysz też historię, w ich minimalizmie, surowych barwach, które przyniosą Ci do głowy wszystkie skały, jaskinie, mistykę. Jedno zetknięcie warg i możesz podróżować w wyobraźni dokądkolwiek zechcesz – oto cała magia kubków z plamką.

Zestaw dwóch kubeczków, kolorowa burza abstrakcja.
Przewiń do góry