Galeria rękodzieła, ceramika, biżuteria zabawki.

Galeria rękodzieła, ceramika, biżuteria, pamiątki z Krakowa.

Galeria rękodzieła Szpitalna 5 Kraków

Galeria to moje skryte marzenie. Długo szukałam miejsca gdzie mogłabym prezentować wam moje prace. I wreszcie jest, malutka, skromna, ale moja autorska galeria. Szpitalna 5 nie daleko Bazyliki Mariackiej, łatwo znaleźć. W galerii będą dostępne wszystkie moje produkty kubki, biżuteria, maskotki, ozdoby drewniane i ceramiczne. Pojawi się także miejsce dla zaprzyjaźnionych twórców, ale wszystko w swoim czasie.

Ceramiczna galeria Kraków.
Galeria rękodzieła, ceramika, biżuteria zabawki.

Godziny jeszcze ruchome, możecie śledzić na IKACeramika nowości ciągle są aktualizowane również na moim profilu fb i
instagram

Smok Wawelski, breloczek.
Ręcznie robiony breloczek kotek, pamiątka z Krakowa.

Mam nadzieję, że galeria nie będzie tylko miejscem dla turystów na zdobycie oryginalnej pamiątki z Krakowa, ale też stanie się przyjaznym miejsce dla krakusów. Jeżeli lubicie rękodzieło, poszukujecie fajnych niepowtarzalnych prezentów urodzinowych, imieninowych czy rocznicowych to na Szpitalnej 5 z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Kolczyki ceramiczne, ręcznie robiona biżuteria.
Galeria rękodzieła, magnesy pamiątki z Krakowa.

Wszystkie produkty wykonuję ręcznie, wkładam w to całe moje serce. Zachęcam Cię do obejrzenia filmu na którym przedstawiam niektóre etapy mojej pracy. Każdy kubek, motyl, czy kolczyki niosą ze sobą ślad mojej ręki, wybacz że gdzieś będzie krzywo, nie do końca okrągło taki jest urok mojego rękodzieła.

Jeżeli jesteś w Krakowie przelotem, turystycznie czy w interesach i chciałbyś mieć jakąś miłą pamiątkę to w Galerii również znajdziesz coś dla siebie. Kubek, magnes, czy biżuteria z pewnością będą przypominać Ci o cudownych chwilach spędzonych w mieście królów.

Przewiń do góry